لطفا منتظر باشید
Hero image

اجاره ویلای روزانه و کوتاه مدت در گیلان

جستجوی خود را آغاز کنید - مقصدتان کجاست؟


با ثبت ملک خود در گیلندملک درآمد کسب کنید

دسترسی های سریع

اجاره روزانه در بندرانزلی

مشاهده همه

اجاره روزانه در رضوانشهر

مشاهده همه

چرا از گیلندملک ویلا اجاره روزانه کنیم؟

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعت از شبانه ‌روز می‌توانید از طریق تلفن با پشتیبانی گیلند ملک برای اجاره کوتاه مدت ارتباط برقرار کنید.

خدمات تضمین شده

امکانات و خدمات اقامتگاه ها به صورت منظم بررسی می شود تا مطابق با شرایط اعلام شده باشند. علاوه بر اجاره ویلا می توانید سرمایه گذاری در شمال را نیز تجربه کنید.

میزبان های تایید شده

قبل از تایید یک اقامتگاه برای نمایش در سایت، مدارک هویتی میزبان و اقامتگاه به صورت دقیق بررسی می شوند.

متمرکز در گیلان

گیلند ملک اولین سایت تخصصی می باشد که به صورت متمرکز در اجاره کوتاه مدت و املاک در گیلان فعالیت می کند.

جاذبه های دیدنی بهشت ایران استان گیلان

لیست مقالات
Cover

سوالات متداول

پس از مشخص کردن تاریخ ورود و خروج و تعداد نفرات، درخواست رزرو خود را به‌صورت رایگان با تماس با کارشناس مربوطه ثبت کنید. میزبان در صورت خالی بودن و مهیا بودن اقامتگاه، رزرو را تایید می‌کند. سپس پیامکی مبنی بر تایید رزرو برای شما ارسال می‌شود و شما حداکثر 30 دقیقه فرصت خواهید داشت تا با پرداخت مبلغ صورتحساب، رزرو را قطعی کرده و سند رزرو حاوی صورتحساب، شماره تماس میزبان، آدرس اقامتگاه و سایر اطلاعات رزرو را دریافت کنید. در صورت خالی بودن و مهیا بودن اقامتگاه رزرو تائید می شود. سپس پیامکی مبنی بر تائید ملک برای شما ارسال می شود و شما حداکثر 15 دقیقه فرصت دارید که با پرداخت مبلغ صورتحساب رزرو را قطعی کنید.

در هنگام ثبت "درخواست رزرو" می‌توانید با کارشناسان گیلند ملک در مورد اقامتگاه صحبت کنید و همچنین پس از پرداخت صورتحساب و قطعی شدن رزرو در یک سند که حاوی مشخصات, شماره تماس میزبان و آدرس اقامتگاه می باشد, برای شما صادر می شود و شما می توانید با میزبان خود تماس بگیرید. همچنین پس از پرداخت صورتحساب و قطعی شدن رزرو، یک سند رزرو حاوی مشخصات، شماره تماس میزبان و آدرس اقامتگاه برای شما صادر می‌شود و میتوانید با میزبان خود تماس بگیرید.

زمانی که اقامگاه پر باشد بعد از تماس با کارشناس گیلند ملک می توانید برای اقامتگاه دیگری درخواست رزرو ثبت کنید. همچنین شما می توانید همزمان دو یا چند اقامتگاه باهم درخواست رزرو بدهید و تماس بگیرید.

به‌طور میانگین در کمتر از 15 دقیقه به درخواست ها پاسخ داده می‌شود. سابقه زمان پاسخگویی هر کارشناس به درخواست میهمان و هماهنگی با میزبان در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود. حداکثر مهلت پاسخگویی میزبانان به درخواست رزرو در ساعات کاری 30 دقیقه است و در ساعات نیمه شب مهلت پاسخگویی تا صبح روز بعد تمدید می‌گردد.

بطور خلاصه کل مبلغ رزرو به شماره کارت مجموعه گیلند ملک پرداخت می شود و گیلند ملک مبلغ رزرو را در روز بعد از شروع رزرو به میزبان پرداخت میکند. لذا مهمان فرصت کافی دارد تا مشکلاتی از قبیل عدم تحویل اقامتگاه رزرو شده و یا عدم مطابقت اقامتگاه تحویل داده شده را از طریق سایت به مجموعه گیلند ملک گزارش دهد. همچین مقررات سختگیرانه ای برای میزبان شدن در گیلند ملک وجود دارد که احتمال بروز مشکلات این چنینی را به حداقل کاهش میدهد.

بله، شما می‌توانید «یک مرتبه» درخواست رزرو خود را قبل یا پس از تایید میزبان لغو کنید و درخواست دیگری را ثبت کنید ولی در صورت تکرار لغو رزرو برای بار دوم دیگر قادر به ثبت درخواست نخواهید بود. لذا در ثبت درخواست رزرو دقت لازم را به عمل آورید و با لغو رزرو مکرر موجب بی‌اعتمادی میزبان‌ها نشوید.

پاسخ سوال خود را هنوز پیدا نکرده اید؟
ما میتوانیم به شما کمک کنیم.

تماس با ما
Illustration

اجاره ویلا، آنلاین و مطمئن در گیلندملک

وقتی در سفر به شمالی یا حال خوب داری یا به دنبال حال خوب هستی و دنبال اقامتی راحت و لذت بخش در طبیعت زیبای شمال می گردی. اجاره ویلا در گیلان با گیلندملک بهترین گزینه برای تجربه یک سفر شمالی خوشایند و لذت بخش است. اینجا دستت برای اجاره ویلا در هر جای بهشت ایران استان گیلان و با هر امکاناتی بازه ؛ به فکر اجاره ویلا در شمال برای خوشگذرانی لب دریا هستی؟ یک کلبه جنگلی دنج یا ویلا استخردار برای سفر با دوستان می‌خواهی؟ شاید هم یک کلبه سوییسی در دل جنگل می خوای برای سفر خانوادگی؟گیلندملک اینجاست که به شما کمک کند به همراه عزیزانتان لحظاتی شاد و خاطره‌انگیز را در آغوش طبیعت زیبای بهشت ایران استان گیلان سپری کنید و از این سفر به یاد ماندنی لذت ببرید و هم سرمایه گذاری سودآوری تجربه کنید.

بالا